V salonu v Litomeřicích z technických důvodů není v provozu pevná linka. Jsme dostupní na tel. čísle 605 111 521.

Ve dnech 27.10 - 30.10. bude v salonu zavřeno. Na Vaši návštěvu se těšíme 31.10 2016..

Svatební doplňky

Družičky a družby

K tradiční svatbě neodmyslitelně patří svatební pár, ale také družičky a družby. Družička je kamarádka? Neteřinka? Synovec? Vše potřebné naleznete v našem salonu. Nabídneme Vám roztomilé šaty pro malé princezničky, úžasné chlapecké obleky pro malého prince a koktejlové šaty, ve Vámi vybrané barvě, pro dospělé družičky.

Letošní trend je bílo-černo-lila svatba. Chcete mít všechny družičky ve stejné barvě šatů? Rádi Vám tyto modely poskytneme. Přejte si, co jen chcete, a my Vám Vaše sny uskutečníme.

Svatební doplňky Svatební doplňky

Doplňky

Krásné svatební šaty jsou základem krásné nevěsty. Ale bez dozdobení a tradičních doplňků není Váš look stále doladěn.

 • Bižuterie a vlasové doplňky
  Jednoduchý model svatebních šatů? Dopřejte si výrazné šperky či bižuterii. Bohatě zdobený model? Postačí jemné náušnice či náhrdelník. Vlasovou bižuterii zvolíme dle typu účesu. Stále oblíbené korunky, vlasové kytičky, štrasové sponky, perličky, ale také nádherné spony či hřebínky ze stříbra. Různé typy závojů a kloboučků do barvy šatů.
 • Bolera, boa a rukavičky
  Svatební den a ošklivé počasí? Pro tuto situaci Vám nabízíme hřejivá bolera s kožíškem. Různé délky rukaviček plných či bezprstých. Svatební den prosluněný? Není zapotřebí hřát se bolerem, nicméně svatební fotografie budou krásnější, budete-li rozmanitá. Krajková, organzová bolera nebo péřové boa dozdobí Váš svatební vzhled.
 • Svatební obuv
  Protančete své svatební střevíce. Nabízíme různé velikosti podpatků od balerín až po vysoké střevíce na platformě. Různé styly svatební obuvi vždy v závislosti na nejnovějších trendech. K pánskému obleku nabízíme stylovou obuv dobré kvality.
 • Tradiční doplňky
  K žádné svatbě by neměl chybět podvazek pro nevěstu s modrou mašličkou. Kam s kapesníčkem, či rtěnkou pro úpravu před fotografováním? Doporučujeme kabelku či pompadůrku v barvě šatů. Svatební polštářek pod prstýnky se uchovává pro vzpomínku na svatební den společně se svatebním střepem z rozbitého talíře. Mašličky pod myrtu pro svatební hosty, ozdoby na auto a pánské doplňky.