V salonu v Litomeřicích z technických důvodů není v provozu pevná linka. Jsme dostupní na tel. čísle 605 111 521.

Ve dnech 27.10 - 30.10. bude v salonu zavřeno. Na Vaši návštěvu se těšíme 31.10 2016..

Svatební agentura

svatební salon, svatební šaty Praha, plesové šaty Praha, svatební šaty Litoměřice, plesové šaty Litoměřice

Dopřejeme Vám cokoli, co bude Vaším třeba i nejtajnějším přáním. Ohňostroj, svatební cesty, let balonem, auto „Just Married“, netradiční obřad, svatební zábavu pro hosty, živé sochy k rautu, čokoládovou fontánu. Není nic, co bychom pro Vás nedokázali zařídit a učiníme to s velkou radostí a bude nám velkou ctí, budeme-li moci být u Vašeho společného ANO.

Svatební oznámení

Svatební agentura - svatební oznámení

Svatebním oznámením informujete široké okolí o svém plánu vstoupit do manželského života. Překvapte netradičním oznámením, navrhněte si vlastní a originální oznámení. Nemáte inspiraci? Nabídneme Vám 100 různých variant svatebního oznámení od tradičních, přes formální až k moderním stylům. Vyberete si svůj oblíbený verš, zvolíte typ písma, dozdobíte stuhou a můžete rozesílat. První informace o Vašem velkém dnu již letí do světa.

 

Svatební kytice a květiny

Svatební agentura - svatební kytice

Spolupracujeme se specialisty z oboru floristiky. Celkový dojem krásné nevěsty vždy doladí vhodně zvolená kytice. Rozmanité vazby, pugety, převislé svatební kytice – vše na co si jen Vaše nitro pomyslí. Květinová ozdoba na nevěstino auto, kytice pro maminky a babičky, vonička pro ženicha květinové lístky, výzdoba svatební hostiny, svatebního lože, slavobrány, svatebního obřadu. Květiny dodají vůni a krásný vzhled celému Vašemu svatebnímu dnu a rozzáří svatební fotografie

 

Dorty

Svatební agentura - svatební dort

Svatební dort rozkrojený nevěstou a ženichem patří již k dlouholeté tradici svateb. Vybraní specialisté na cukrářské výrobky nabízejí pestrou škálu dortů a zákusků. Ovocné, marcipánové či šlehačkové dorty osladí Vám i Vašim svatebním hostům chvíle u kávy. Fotografické návrhy a ochutnávky Vámi zvoleného dortu jsou samozřejmostí.

 

Hostiny

Svatební agentura - svatební hostina

Náš svatební salon Vám doporučí vhodné místo pro konání Vaší svatební hostiny v návaznosti na Vaše požadavky, počet hostů, ubytovací kapacitu, venkovní restauraci apod. Přejete si garden party u Vás doma? Zajistíme Vám kompletní catering na celý den, barman show, koktejlové nápoje, zkrátka vše, kam až sahá Vaše představivost. Pro zajištění kompletního servisu Vám domluvíme schůzku s koordinátorem.

 

Hudba

Svatební agentura - svatební hudba

Jedním z největších úkolů pro novomanžele je správný výběr hudby. Hudba Vám udržuje zábavu po celý den i večer a její výběr je velmi důležitý. Zvolte hudbu dle složení hostů a pak se už jen bavte a roztančete celý sál. Protančete střevíčky, ať máte na co vzpomínat.

 

Limuzína

Svatební agentura - svatební limuzína

Chcete mít opravdu netradiční svatební den? Zvolte si pronájem limuzíny s řidičem. Cena pronájmu je závislá době pronájmu. Stačí Vám přijet limuzínou před obřadní síň a na svatební hostinu? Chcete si limuzínu užít více a projet se s přáteli? Samozřejmostí je šampaňské ve voze a výzdoba auta. Aspoň na chvíli si zažijte americký sen v bílé limuzíně a nezapomeňte na fotografie.

 

Fotograf a kameraman

Svatební agentura - fotograf a kameraman

Nejdůležitější osoba na svatbě je, po svatebním páru, bezpochyby fotograf. Chcete mít nezapomenutelnou vzpomínku na svatební den? Chcete jednou se svými dětmi sedět nad krásným albem Vašich svatebních fotografií. Chcete mít zaznamenán Váš první krok do společného života, vykročení pravou nohou, společnou polévku či první svatební sólo? Volba správného fotografa a kameramana je nezbytná. Rádi Vám poradíme na koho se obrátit. Vyberte si dle ukázek fotografa, jehož styl je Vám nejbližší.

 

Koordinátor

Svatební agentura - svatební koordinátor

Necháte-li Váš svatební den na nás, náš koordinátor bude věnovat Vaší svatbě veškerou péči k Vaší plné spokojenosti. Netrapte se tím, zda-li jsou všichni již tam, kde mají být, zdali je již jídlo připravené, přijela již hudba, zasedací pořádek souhlasí, kdy přivézt dort, kdy dražit podvazek? Užijte si svůj den a tyto další starosti přenechejte našemu koordinátorovi. Váš svatební den proběhne bez zbytečných stresů a vy se můžete bavit, tančit, věnovat se svým hostům a také jeden druhému.